Barbra Namwase

Barbra komt uit Kiyunga en volgt de naailessen op onze school voor beroepstrainingen in Kisozi.  Barbra heeft helaas na de basisschool moeten afhaken, omdat er geen geld was voor schoolgeld.  Omdat de lessen en de kosten ervan op onze school vrij laagdrempelig zijn, kon Barbra wel de naailessen gaan volgen.  Barbra heeft leren werken met zowel de handmachines als de elektrische machines.  Barbra geeft aan dat de lessen haar enorm hebben geholpen en dat er mensen zijn die naar haar komen om kleding te laten repareren of om een schooluniform voor hun zoon of dochter te laten maken.  Daardoor heeft Barbra inkomsten die ze goed kan gebruiken.  Barbra ziet de toekomst positief in: ze leert nu vaardigheden waarmee ze straks in haar bestaan kan voorzien en ze haar kinderen naar school kan laten gaan.

%d bloggers liken dit: